http://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/3-konference-nase-priroda-priroda-ve-meste
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii

3. Konference Naše příroda - Příroda ve městě

28. listopadu 2017 (úterý) 09:00 - 18:00 Olomoucký kraj
Konference a semináře
Příroda není jen součástí odlehlé krajiny nedotčené člověkem! Jaká je příroda ve městě? Kde ji najdeme a kdo tady s námi žije? Akce je určena pro všechny, kteří se zajímají o harmonické soužití člověka a přírody, ať už z odborného pohledu nebo z pouhé zvědavosti „Zajedeme do přírody“, říkáme často, když chceme někam ven z města. A přitom si vůbec neuvědomujeme paradoxnost tohoto tvrzení. Neexistují dva oddělené světy – město a příroda. I ve městech je příroda, a často jí není málo. V parcích, na zahradách, ve zpustlých továrních areálech, v městských rybníčcích a vodních tocích… Leccos s námi žije dokonce i pod jednou střechou. Někdy jsou to sousedství nežádoucí, většinou však neškodná a mnohdy obohacující. Co vše můžeme ve městech (a jiných větších obcích) vidět? Jak se chovat, aby naše soužití bylo oboustranně bezproblémové? O tom bude letošní konference Naší přírody, na kterou vás srdečně zveme 28. listopadu do Olomouce.

Přijměte pozvání na třetí ročník konference Naše příroda. Přestože je tohle setkání primárně učeno pro odborníky ze státních institucí, akademické půdy a neziskových organizací, přihlásit se samozřejmě mohou všichni se zájmem o téma „Příroda ve městě“. Věříme, že program, který připravujeme s panem Ing. Janem Moravcem z Českého svazu ochránců přírody, zaujme nejen odborníky, ale i širokou veřejnost, přispěje ke zvýšení povědomí o všem živém, co můžeme pozorovat v naší nejbližší blízkosti a především k tomu, jak být ohleduplní, aby nebyla ohrožena ani příroda, ani my samotní.

Témata programu naleznete na www.nasepriroda.cz

Těšíme se na vaši účast!
Místo konání | Olomouc Clarion Congress Hotel Olomouc (Jeremenkova 36, 779 00 Olomouc)
Pořádá | Naše příroda, z.s., http://www.konference-priroda.cz Mgr. Vendula Pávková
e-mail: pavkova@nasepriroda.cz  tel.: 777 714 679  
Související odkazy: http://www.konference-priroda.cz http://www.nasepriroda.cz

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Blíž přírodě

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist