http://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/bajecny-svet-letani
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii

Báječný svět létání

1. prosince 2017 (pátek) 08:00 - 15. prosince 2017 (pátek) 18:00 Praha
Výstavy a veletrhy
Pilot a fotograf Jiří Pruša vystavuje své letecké snímky. Celkem 120 leteckých fotografií pilota Jiřího Pruši z USA, Aljašky, Karibiku, Evropy, Afriky a Austrálie a videa z leteckých expedic uvidí návštěvníci dosud nejrozsáhlejší české výstavy tohoto druhu.

Český pilot, cestovatel a publicista Jiří Pruša se řadí k několika málo na světě, kteří mají na kontě přistání na více než 400 různých letištích. Absolvoval řadu zajímavých cest a přeletů. Pilotoval a fotil například nad Los Angeles, San Franciscem, Niagarskými vodopády, Beringovou úžinou, Benátkami, obletěl australský Ayers Rock.
Místo konání | Praha 1. Karolinum, Celetná 561/18, 110 00 Staré Město.
Pořádá | Univerzita Karlova, https://www.cuni.cz/
Související odkazy: https://magazin.aktualne.cz/foto/letecka-vystava-b(...)

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Blíž přírodě

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist