http://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/balkon-k-nakousnuti-prvni-planovani-3
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii

Balkon k nakousnutí – první plánování

27. února 2018 (úterý) 19:00 - 22:30 Praha
Dílny a workshopy
Začínáte a hledáte inspiraci a zkušenosti na co při plánování myslet a na co opravdu nezapomenout? Projdeme mnoho oblastí od záměru, přes nádoby, symbiozu rostlin, hnojení až k zazimování. To všechno je důležité promyslet už na začátku sezony.

Lektor: Radka Pokorná

„Od malička miluji „hrabat se“ v hlíně a teď jsem si po dlouholeté praxi a spoustě knih splnila sen a začala studovat zahradní tvorbu. Absolvovala jsem semináře Design jedlého lesa, Jedlý balkon. Inspirací mi jsou anglické zahrady a terasy a pěstování v souladu s přírodou. Zelené a jedlé město je pro mne radost a každodenní potkávání se s městskými zahradníky je mi inspirací. A předávání praktických zkušeností smyslem.“

Přihlášení na webové stránce v odkazech.
Místo konání | Praha 8. Z pokoje do pokoje, Za Poříčskou bránou 284/7, Praha 8.
Pořádá | Kokoza, https://www.kokoza.cz/
Související odkazy: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScUNWAB8I(...)

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaBlíž přírodě

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist