http://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/beseda-o-prazirne-kavy-fair-bio
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii

Beseda o pražírně kávy Fair&Bio

8. listopadu 2016 (úterý) 17:30 - 19:00 Praha
Přednášky a diskuse
Beseda o pražírně kávy Fair&Bio s jejím vedoucím Martinem Třešňákem. Beseda se bude konat v úterý 8. listopadu 2016 od 17:30 v přízemí kláštera Emauzy v Praze 2, Vyšehradská 49. Beseda (úvodní přednáška, po ní diskuse) o pražírně kávy Fair&Bio s jejím vedoucím Martinem Třešňákem. Beseda se bude konat v úterý 8. listopadu 2016 od 17:30 v přízemí kláštera Emauzy v Praze 2, Vyšehradská 49. Fair&Bio je iniciativa spojující ekologické hospodaření, spravedlivý obchod a sociální podnikání.
Místo konání | Praha - Nové Město Praha 2, Vyšehradská 49, klášter Emauzy, přízemí
Pořádá | Ekologická sekce České křesťanské akademie, http://www.krestanskaakademie.cz/Ekologicka/ RNDr. Jiří Nečas
e-mail: J345@post.cz, JNe@centrum.cz  tel.: 732414882  
Související odkazy: http://www.krestanskaakademie.cz/Ekologicka/ http://jiri_necas.jetmouse.cz/akce/NejblizsiAkce.h(...) http://jiri_necas.jetmouse.cz/akce/Program.htm

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist