http://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/biomasa-z-udrzby-verejne-zelene-jako-zdroj-obnovitelne-energie
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii

Biomasa z údržby veřejné zeleně jako zdroj obnovitelné energie

21. října 2016 (pátek) - 22. října 2016 (sobota) Evropská unie
Konference a semináře, Výstavy a veletrhy
Mezinárodní konference zaměřená na možnosti energetického využití biomasy, která vzniká při údržbě veřejné zeleně. Projekt greenGain pořádá konferenci a workshop na téma biomasy z údržby veřejné zeleně a jejího energetického využití jako obnovitelného zdroje. Událost se bude konat 21. – 22. 10. 2016 v Soltau v Dolním Sasku (v Německu).

Prezentace a diskuze budou doplněny exkurzí do firmy Raiffeisen Agil v Leese a výstavy Vytápění dřevem a dalšími biopalivy (Heizen mit Holz) nedaleko Hannoveru.

Vstup volný
Doprava v rámci doprovodného programu zajištěna
Hlavním jazykem akce je angličtina
Místo konání | Soltau (Dolní Sasko), Německo. Hotel Park Soltau.
Pořádá | CZ BIOM, http://greengain.eu/cs/ Jan Doležal
e-mail: project@greengain.eu  tel.: +420 241 730 326  
Související odkazy: http://greengain.eu/cs/events/greengain-konference(...) http://greengain.eu/conference2016registration/ http://greengain.eu/wp-content/uploads/2016/04/fly(...)

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist