http://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/ceson-seminar-k-novemu-evp-pro-ms-skolka-vzhuru-nohama-aneb-na-navsteve-u-netopyru
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii

Seminář k novému EVP pro MŠ „Školka vzhůru nohama aneb na návštěvě u netopýrů“

22. listopadu 2016 (úterý) 09:00 - 12:00 Praha
Konference a semináře
Instruktážní seminář pro učitele MŠ, lektory ekocenter a další zájemce k novému výukovému programu z dílny České společnosti pro ochranu netopýrů určenému pro mateřské školy - „Školka vzhůru nohama aneb na návštěvě u netopýrů“ Dopolední seminář určený pro učitele MŠ, pracovníky ekocenter zabývající se prací s předškolními dětmi a další zájemce k novému výukovému programu „Školka vzhůru nohama aneb na návštěvě u netopýrů“ . Lektoři, autoři tohoto nového EVP pro děti ve věku 3 - 6 let, seznámí účastníky s výukovým programem a k němu vydanými materiály a naučí je s tímto zcela novým EVP pracovat.Účast na semináři je zdarma, účastníci získají výukový balíček a publikaci Lucčino první dobrodružství.
Místo konání | Praha. Toulcův dvůr, z.s. Středisko ekologické výchovy, Kubatova 32/1 102 00 Praha 10 - Hostivař, Velká přednášková místnost.
Pořádá | Česká společnost pro ochranu netopýrů, http://www.ceson.org Olga Růžičková
e-mail: olga.ruzickova@email.cz  tel.: +420777750110  
Související odkazy: http://www.ceson.org/proskoly.php http://www.toulcuvdvur.cz/

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist