http://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/ekoskola-pro-ms-seminar-dobre-praxe-priprava-na-audit
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii

Ekoškola pro MŠ, Seminář dobré praxe - Příprava na audit

26. září 2017 (úterý) 09:15 - 15:30 Olomoucký kraj
Konference a semináře
Seminář je určen pro pedagogy mateřských škol zapojených do programu Ekoškola, které se připravují na hodnotící návštěvu - audit. Seminář pro pedagogy MŠ zapojených do programu Ekoškola, které se připravují, nebo budou připravovat na audit. Na semináři pracujeme s kritérii v souvislosti s metodikou 7 kroků, na jejichž základě pedagogové MŠ reflektují vlastní práci v programu Ekoškola. Lektoři Vám předají informace a zkušenosti z auditů, které již proběhly a rozeberou s vámi konkrétní situace, které mohou nastat.
Důležitou součástí semináře je sdílení vlastních zkušenosti a vzájemná inspirace.
Místo konání | Sluňákov - centrum ekologických aktivit Horka nad Moravou Na Sluňákově, Skrbeňská 669/70, 783 35 Horka nad Moravou
Pořádá | Tereza, vzdělávací centrum, z.ú., http://terezanet.cz/cz Simona Neprašová
e-mail: simona.neprasova@terezanet.cz  tel.: +420603283708  
Související odkazy: http://eko-skolky.cz/cz http://www.slunakov.cz/

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Blíž přírodě
Blíž přírodě

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist