http://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/festival-pestrovecer
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii

Festival Pestrovečer

2. března 2018 (pátek) 18:00 - 3. března 2018 (sobota) Jihomoravský kraj
Konference a semináře, Přednášky a diskuse, Festivaly a slavnosti, Koncerty, Výstavy a veletrhy
Multižánrový festival s přesahem, jehož cílem je spojovat lidi, kteří nejsou lhostejní ke svému okolí. Alternativní hudba (Mucha, Carpet Cabinet aj.), kvalitní divadlo, debaty, výstavy, workshopy, blešák a mnoho dalšího na jednom místě. Pestrovečer opět zve do jihomoravských Mikulčic. Tento multižánrový festival už po čtrnácté přitáhne 2. - 3. března různorodé hudební interprety, kvalitní divadlo i zajímavé osobnosti a naplní kulturní dům výstavami, praktickými workshopy a benefičním blešákem.

Pořadatelé Pestrovečera, dobrovolníci z řad členů a sympatizantů Hnutí Brontosaurus, letos v programu tradičně „propletli“ známé tváře (Mucha s kapelou, Carpet Cabinet, Rocket Dogz) s méně známými regionálními interprety (břeclavský Bazztaarklan, Neoveská cimbálová muzika). Hostem bude i Arnošt Novák, přednášející na Karlově i Masarykově univerzitě, který návštěvníkům představí svou knihu „Tmavozelený svět“ o radikálně ekologických hnutích.

Témata přednášek, výstav, ale i workshopů mají za cíl propojit účastníky a povzbudit je v jejich zájmu o okolí. Celý festival je tak společným dílem organizátorů, vystupujících, umělců, ale i návštěvníků, splétajících společně síť vzájemné inspirace, umění, zábavy, myšlenek a aktivit.
Místo konání | Mikulčice. Kulturní dům, Mikulčice 500.
Pořádá | Hnutí Brontosaurus Podluží, http://pestrovecer.cz/ Alena Konečná
e-mail: pestrovecer@gmail.com  tel.: 776 643 487  
Související odkazy: https://www.facebook.com/events/145012472882748/

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaBlíž přírodě

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist