http://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/hrani-s-podzimem
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii

Hraní s podzimem

20. října 2016 (čtvrtek) 08:30 - 12:30 Jihomoravský kraj
Konference a semináře
Inspiraci do podzimní výuky vám nabízíme na terénním prožitkovém semináři ve čtvrtek 20. října. Vyzkoušíte si, jak zpestřit vycházku s dětmi do přírody či do parku. Inspiraci do podzimní výuky vám nabízíme na terénním prožitkovém semináři ve čtvrtek 20. října. Vyzkoušíte si, jak zpestřit vycházku s dětmi do přírody či do parku. Naučíte se tvořit jednoduché výrobky z přírodnin, určíte vzdálenost jen s pomocí klacíku, objevíte tajemství semen a plodů a zažijete atmosféru barev i vůní. Z kurzu si odnesete materiál s dalšími náměty na aktivity s dětmi. Více informací je zde.
Místo konání | Brno. bude upřesněno přihlášeným
Pořádá | Lipka – školské zařízení pro environmentální vzdělávání Brno, příspěvková organizace, http://www.lipka.cz Blanka Jírů
e-mail: blanka.jiru@lipka.cz  tel.: 543211264  
Související odkazy: http://www.lipka.cz/lipova-kalendar-akci

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist