http://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/huso-v-divokych-matkach
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii

HUSO v Divokých matkách

22. února 2018 (čtvrtek) 17:00 - 19:00 Praha
Koncerty
Dvojčlenná hudební smršť. MgA. Tom Hubáček (harmonika) a MgA. Kuba Soldán (klarinet) hrají a zpívají veselé písně o zvířátkách, dopravních nehodách a o tom, jak se nakonec všichni dobře poměli. Součástí koncertu bývají také muzikologické experimenty jako interaktivní sázková píseň či vůbec nejkratší píseň světa. HUSO o sobě prohlašuje, že hraje R’N’B (Rychle’N’Brutálně), ve skutečnosti se však jedná o prostý umcaprc.

HUSO - dvojčlenná hudební smršť, kterou pokud jste ještě nezakusili, pak byste ji opravdu zakusit měli... neopakovatelný zážitek pod taktovkou magistra umění Tomáše Hubáčka a magistra umění Kuby Soldána! Projekt vznikl na podporu milovníků hudby, kteří ať už z jakéhokoliv důvodu nemohou ponocovat.

Podnázev projektu je Rodinné koncerty
https://www.facebook.com/rodinnekoncerty/?fref=ts

Vitáni jsou samozřejmě všichni! Těšíme se na Vás!

HUSO
MgA. Tomáš Hubáček - akordkanón, řev
MgA. Jakub Soldán - klarimet, řev
Místo konání | Praha 8. Divoké matky, Hybesova 2, 186 00 Karlín.
Pořádá | Divoké matky, https://www.facebook.com/divokematky/

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaBlíž přírodě

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist