http://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/iva-bittova-pro-slunakov
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii

Iva Bittová pro Sluňákov

14. prosince 2017 (čtvrtek) 19:00 Olomoucký kraj
Festivaly a slavnosti, Koncerty
Přijďte si poslechnout nezaměnitelný hlas Ivy Bittové a podpořit neziskovou organizaci Sluňákov, která již přes 25 let zprostředkovává pobyt dětí v přírodě a s přírodou.

Beneficí provází cestovatel, polárník a režisér PETR HORKÝ. V rámci večera si budete moci zasoutěžit o nejedno překvapení :-). Vstupné 800 Kč. Výtěžek z akce bude věnován na činnost neziskové organizaci Sluňákov.
Předprodej vstupenek do 6.12. na e-mailu nebo telefonu v kontaktech nebo osobně v centru Sluňákov v Horce nad Moravou, potom již na místě.
Místo konání | Olomouc. Arcidiecézní muzeum Olomouc sál Mozarteum, Václavské nám. 811/4, 779 00 Olomouc.
Pořádá | Sluňákov, http://www.slunakov.cz/ jana.vyhnakova@slunakov.cz
tel.: 585 378 345  

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Blíž přírodě

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist