http://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/jak-se-pozoruje-a-foti-ceska-divocina
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii

Jak se pozoruje a fotí česká divočina?

3. listopadu 2016 (čtvrtek) 18:15 - 20:00 Jihočeský kraj
Přednášky a diskuse
Divočina zdaleka nejsou jen národní parky a místa, která člověk neovlivnil. Stačí vědět, jak se koukat, a příroda se vám odmění. Ptáci barevní jak papoušci nebo naopak maskovaní tak, že vypadají jako kůra stromů? Plaché šelmy, které nás potkávají a my o nich ani nevíme? Tajemná zvířata noci a jejich neobvyklé zvuky? Na besedě s fotografem divoké přírody a zakladatelem projektu Setkání s rysem Martinem Tomášem se dozvíte, jak v přírodě pozorovat různá zvířata, jaké zajímavé situace se dají zažít a třeba i jak dobře využít fotografickou techniku. Ve čtvrtek 3. listopadu od 18,15 do 20 hodin v galerii Měsíc ve dne v Českých Budějovicích, Nová ul. 3.
Místo konání | České Budějovice. galerie Měsíc ve dne, Nová ulice č. 3, České Budějovice
Pořádá | Calla - Sdružení pro záchranu prostředí, http://www.calla.cz/ Romana Panská
e-mail: romana.panska@calla.cz  tel.: 602943555  
Související odkazy: http://www.calla.cz/index.php?path=hl_stranka&php=(...)

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist