http://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/krajska-konference-evvo-2017-environmentalni-vzdelavani-vychova-a-osveta-ve-verejnem-sektoru-a-podnikatelske-sfere
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii

Krajská konference EVVO 2017 - environmentální vzdělávání, výchova a osvěta ve veřejném sektoru a podnikatelské sféře

25. října 2017 (středa) 08:30 - 17:00 Praha
Konference a semináře
Konference otevírá téma udržitelného rozvoje a společenské odpovědnosti ve veřejném a podnikatelském sektoru v ČR a v Praze. Konference propojuje lidi z veřejné sféry, firem i neziskových organizací s cílem podpořit spolupráci a inspirovat řešeními, která v praxi nepovedou k dalšímu poškozování životního prostředí.

Představí témata: udržitelné fungování firem a úřadů, CSR, dobrovolné a finanční nástroje, ekologizace provozu firem a úřadů, dobrovolnictví a filantropie, vzdělávání a motivace zaměstnanců, grantové programy firem, komunitní projekty, spolupráce s neziskovým sektorem a s aktéry EVVO.

Jaké jsou největší současné výzvy? Umíme na ně reagovat a přijmout strategii, která povede k udržitelnému rozvoji Prahy a ČR?

Konference je pořádaná MHMP ve spolupráci s Ekocentrem Koniklec. Vstup na konferenci je pro prvních 100 registrovaných účastníků (v rámci jedné organizace max. 2 účastníky) zdarma, pro další zájemce (případně pro 3. a další účastníky z jedné organizace) je zpoplatněn 600 Kč.

Součástí konference je bezplatná prezentace firem, úřadů a NNO, působících na území hlavního města Prahy, a burza pomůcek, literatury a informací k tématu (výstava roll-up bannerů, informačních stojanů a stánků s prezentačními materiály). Volbu formy prezentace, stejně tak jako výběr workshopů bude možné učinit prostřednictvím registračního formuláře.

Pokud byste měli zájem stát se partnery konference a pomoci tak zrealizovat a řídit konferenci dle zásad udržitelnosti, nabídka partnerství je k dispozici na webových stránkách konference, konkrétně http://www.ekocentrumkoniklec.cz/wp-content/uploads/2017/06/nabidka_partnerstvi_KK_EVVO_2017.pdf.
Místo konání | Praha 6 - Dejvice Národní technická knihovna v Praze, Ballingův sál, Technická 2710/6, 160 80 Praha 6
Pořádá | Konference je pořádaná MHMP ve spolupráci s Ekocentrem Koniklec, http://www.ekocentrumkoniklec.cz/krajska-konference-evvo-2017/ Zuzana Halířová
e-mail: zuzana.halirova@ekocentrumkoniklec.cz  tel.: 605 867 044  

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Blíž přírodě
Blíž přírodě

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist