http://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/marketing-zahradnicke-firmy
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii

Marketing zahradnické firmy

27. února 2018 (úterý) 09:00 - 16:00 Praha
Konference a semináře
Být dobrý na trhu nestačí. Je potřeba o sobě efektivně a účinně dávat vědět. Dobré jméno je deviza, která se buduje dlouhou dobu a když se o ně pečuje, zraje jak dobré víno.

Přednášející:
Ing. Stanislav Flek - absolvent zahradnické fakulty dnešní MENDELU v Lednici na Moravě.
Jeden ze zakládajících společníků firmy Arboeko. Zakladatel a dlouholetý ředitel Arboeka ve Smržicích. Dnes se intenzivně věnuje marketingu a to nejen firemnímu ale i celooborovému. Rovněž se intenzivně zabývá stanovováním kvality školkařské produkce a úpravě hodnoticích kriterií.

Dr. Jiří Miler - absolvent pedagogické fakulty Olomoucké university obor biologie tělesná výchova. Středoškolský a vysokoškolský pedagog, trenér ligových basketbalových týmů. Od roku 1997 do 2014 Obchodní ředitel Agro CS. Z malé komunální firmy se jeho přičiněním stal lídr středoevropského byznysu. Byl autorem celé řady inovativních přístupů v oblasti obchodu a péče o zákazníky. Nyní se věnuje firemnímu poradenství a pro některé společnosti připravuje marketingové strategie.

Budeme se věnovat mimo jiné těmto tématům :
Image zahradníka. Jaký mají zahradníci image a proč ? Jak jej využít ? Jak jej budovat ? Jak budovat image firmy ? Profesionalita, korektnost. SLEVA, SLEVA, SLEVA -Jak se nedostat do slevové spirály, aneb dejte svým klientům víc než chtějí, víc než si dovedou představit. Jak nebýt stejný s ostatními kolegy, aneb jak jít svou cestou a být úspěšný. Trendy v zahradnickém byznyse - aneb čekají nás dobré časy, jak toho využít ?

Cílová skupina
Zaměřeno na realizační, arboristické firmy a zahradní a krajinářské architekty a projektanty. Majitelé a vedoucí zaměstnanci odborných zahradnických realizačních a arboristických firem, zájemci o autorizaci A.3, technický dozor investora, učitelé odborného školství, studenti odborných škol.

Podrobné informace na webové stránce v souvisejících odkazech.
Místo konání | Praha 1. Prostory Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství, Václavské náměstí 833/31 (v průchodu), Praha 1 (přednáškový sál, 1. patro).
Pořádá | Společnost pro zahradní a krajinářskou tvorbu, http://www.szkt.cz/ e-mail: kancelar@szkt.cz  tel.: 257 323 953  
Související odkazy: http://www.szkt.cz/akce-szkt-clanky/marketing-zahr(...)

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Blíž přírodě

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist