http://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/navrat-divokych-koni-do-vychodnich-cech
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii

Návrat divokých koní do Východních Čech

20. ledna 2018 (sobota) 09:00 Královehradecký kraj
Tušíte, co má společného divoký kůň a palmový olej? Divocí koně cválají přesně do těch míst, kde vznikaly myšlenky na velké mezinárodní antipalmařské tažení.

Po několika měsících příprav hned několika nejvýznamnějších členů KPPO (jmenovitě zejména Česká krajina, ČSOP JARO Jaroměř a Česká společnost ornitologická) můžeme všem našim fanouškům konečně radostnou zprávu. Právě v těchto dnech vrcholí přípravy na logisticky i organizačně značně složitý ochranářský tah - tedy návrat v přírodě před několika staletími vyhubených divokých koní do Východních Čech.

Z důvodu blížícího se Dne bez palmového oleje bude tato radostná událost spojena s poselstvím české ochrany přírody:

Příroda nezná hranice a musíme ji i proto také chránit společně a to od České republiky po rovník, od rostlin a hmyzu - základního stavebního kamenu přírody, až po zubry, divoké koně, nosorožce, orangutany, slony a delfíny.

Díky, že jste všichni s námi a úžasně spolupracujete - společně tak tvoříme opravdu velké a zásadní věci!
Místo konání | Hradec Králové. Ochranná stanice Plachta.
Pořádá | Koalice proti palmovému oleji, http://www.stoppalmovemuoleji.cz/
Související odkazy: http://www.stoppalmovemuoleji.cz/docs/letak_kone20(...)

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Blíž přírodě

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist