http://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/nosi-pavouci-stesti-3
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii

Nosí pavouci štěstí?

20. září 2017 (středa) 16:30 - 18:30 Praha
Konference a semináře, Přednášky a diskuse
Bojíte se pavouků? Máte strach, že Vás kousnou? Nelíbí se vám?
Pavouci se totiž ze záhadných důvodů nelíbí většině lidí, ale v každém případě stojí za to všimnout si jich trochu podrobněji.
Během hravého, tvořivého a poučného setkání se dozvíte o pavoucích mnoho zajímavého. Děti si na některé druhy pavouků zahrají a vyzkouší jejich lovecké strategie. Zjistí tak nejen, proč se křižák do vlastní sítě nechytí, proč někteří pavouci pavučinu nestaví, ale i jak je to s tím příslovečným štěstím. Na závěr si vyrobí pavučinu a pavouka, které si odnesou domů. Bojíte se pavouků? Máte strach, že Vás kousnou? Nelíbí se vám?
Pavouci se totiž ze záhadných důvodů nelíbí většině lidí, ale v každém případě stojí za to všimnout si jich trochu podrobněji.
Během hravého, tvořivého a poučného setkání se dozvíte o pavoucích mnoho zajímavého. Děti si na některé druhy pavouků zahrají a vyzkouší jejich lovecké strategie. Zjistí tak nejen, proč se křižák do vlastní sítě nechytí, proč někteří pavouci pavučinu nestaví, ale i jak je to s tím příslovečným štěstím. Na závěr si vyrobí pavučinu a pavouka, které si odnesou domů.
Vstupné: dospělí 60,-, děti 40,- Kč
Způsob platby: na místě
Vhodné pro: pro všechny zájemce, především pro rodiny s dětmi

Na tuto akci je nutné se zaregistrovat!!!
Místo konání | Praha 10 - Hostivař SEV Toulcův dvůr, Kubatova 1/32, Praha 10, Velká přednášková
Pořádá | Botič, o.p.s., člen Toulcův dvůr z.s., http://www.toulcuvdvur.cz/ Marie Moravcová
e-mail: moravcova@toulcuvdvur.cz  tel.: 733 770 258, 271 750 548  
Související odkazy: http://www.toulcuvdvur.cz/index.php?option=com_red(...)

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama

Blíž přírodě

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist