http://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/permakulturni-farma
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii

Permakulturní farma

18. října 2017 (středa) 09:00 Praha
Konference a semináře, Přednášky a diskuse, Školení a stáže, Ostatní
Každoroční konference pořádaná Permakulturou (CS) má tentokrát téma "Permakulturní farma". Mnoho lidí zná z praxe permakulturu aplikovanou na zahrady, ale téma permakulturních farem ještě tak běžné není. Jsou v ČR takové farmy a jak fungují? Může se farmář permakulturou uživit? Jaký je vztah biozemědělství a permakulturního zemědělství, v čem jsou shody a rozdíly? Jak by mohla v budoucnu vypadat permakulturní krajina a permakulturní lidská společnost? O tom všem budeme společně diskutovat.

Na konferenci vystoupí s prezentacemi čeští permakulturní farmáři a lektoři permakultury, kteří se tímto tématem zabývají. Představíme vám také dokumentární filmy Stanislava Milera z moravských, slovenských a maďarských permakulturních projektů, natočené v červenci 2017 v rámci visegradského projektu (www.visegrad.permakultura.sk), a dále prezentace z mezinárodní konference v maďarském Gomorzsolosi, která byla také součástí projektu.

Program budeme postupně upřesňovat, sledujte tento web!


Permakulturní farma

místo: Praha, Toulcův dvůr
termín: 18.11.2017 09:00
pořádá: Permakultura (CS)
typ: Setkání
kontakt: courses@permakulturacs.cz , http://www.toulcuvdvur.czDalší programy prodlouženého víkendu 17. - 19. 11. na Toulcově dvoře:
Pátek 17. 11.
10 - 16 hodin Učitelské permakulturní praktikum - s Denisou Tomáškovou a Katkou Horáčkovou si procvičíte učitelské dovednosti na tématu permakulturní etiky, určeno pro absolventy Úplného kurzu permakulturního designu (PDC).

Neděle 19. 11.
Síť a mapa permakulturních projektů ČR.
Setkání realizátorů projektů, prezentace, předání diplomů novým projektům, které jsme letos zařadili na mapu, oslava.
Setkání členů a přátel Permakultury (CS).
Místo konání | Praha. Toulcův Dvůr, Kubatova 32/1.
Pořádá | Permakultura (CS), http://www.permakulturacs.cz e-mail: courses@permakulturacs.cz 
Související odkazy: http://www.permakulturacs.cz/event/616/permakultur(...) http://www.toulcuvdvur.cz

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Blíž přírodě
Blíž přírodě

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist