http://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/prazsky-biojarmark
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii

Pražský biojarmark

7. října 2017 (sobota) 10:00 - 17:00 Praha
Festivaly a slavnosti, Ostatní
Jednodenní výroční pražský biojarmark s nabídkou produktů certifikovaných ekologických zemědělců s doprovodným programem pro děti a dospělé. Jeden den radosti na dvorku nově zrekonstruovaného Národního zemědělského muzea, kde vytvoříme prostor, kde si budete moct popovídat a nakoupit plody práce místních ekologických zemědělců.

V rámci jarmarku bude doprovodný program – hudba, divadlo, program pro děti, nákupy dalších bio produktů, street food market a informační stánek o ekologickém zemědělství.

Souběžně s biojarmarkem bude v prostorách muzea probíhat akce MZe „Za tajemstvím potravin aneb víš, co jíš“ a celý den bude vstup do muzea zdarma!

Akci pořádá PRO-BIO LIGA ve spolupráci s Národním zemědělským muzeem za podpory Ministerstva zemědělství, hlavního města Prahy a společnosti KEZ.
Místo konání | Praha. Národní zemědělské muzeum, Kostelní 1300/44.
Pořádá | PRO-BIO LIGA, http://www.probioliga.cz Olga Srovnalová
e-mail: olga@biospotrebitel.cz  tel.: 774 845 854  
Související odkazy: http://www.biojarmark.info

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Blíž přírodě
Blíž přírodě

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist