http://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/predchazeni-vzniku-odpadu-2
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii

Předcházení vzniku odpadů

24. října 2016 (pondělí) - 25. října 2016 (úterý) Praha
Konference a semináře
Konference na pomoc předcházení vzniku a opětovnému použití odpadů, o výsledcích programů udržitelné spotřeby a výrobu a vůbec na pomoc uvádění oběhového hospodářství do života.
První den dopoledne blok přednášek o dotacích z prostředků MŽP, SFŽP ČR, MZe a MPSV, ve kterém budou představeny a podrobně rozebrány různé způsoby ekonomické podpory projektů na předcházení vzniku a opětovné využití odpadů.
Druhý den novinky okolo oběhového hospodářství (cirkulární ekonomiky) a budou představeny metodiky a nástroje pro předcházení vzniku podnikových odpadů a udržitelnou spotřebu a výrobu.
Vedle toho budou první i druhý den představeny úspěšné projekty předcházení vzniku odpadů jak v komunální, tak i podnikové sféře.
Místo konání | Praha Autoklub ČR, Opletalova (naproti Hl. nádraží)
Pořádá | České ekologické manažerské centrum, http://www.cemc.cz Ondřej Procházka
e-mail: prochazka@cemc.cz  tel.: 723 950 237  
Související odkazy: http://www.tretiruka.cz/media-a-odpady/predchazeni(...)

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist