http://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/program-ekoskola-pro-ms-uvodni-seminar
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii

Program Ekoškola pro MŠ - Úvodní seminář

11. října 2017 (středa) 09:30 - 15:30 Jihomoravský kraj
Konference a semináře
Seminář pro pedagogy mateřských škol, kteří mají zájem se zapojit do programu Ekoškola. Mezinárodní program Ekoškola může být vhodnou variantou pro smysluplné zastřešení enviromentálních aktivit vaší MŠ. Na úvodním semináři programu Ekoškola se seznámíte:
s unikátní metodikou 7 kroků, s metodickými materiály, které lze v programu využívat a s inspirativními příklady dobré praxe z již zapojených mateřských škol.
Program Ekoškola staví na aktivitě dětí a jejich spolupráci s učiteli, rodiči, vedením školy i provozními zaměstnanci. Dělá školu šetrnější k životnímu prostředí. Umožňuje žákům, dětem rozvíjet dovednosti a návyky užitečné pro jejich další život.
Posiluje demokracii ve škole a partnerský přístup dospělých a dětí. Pomáhá zapojovat místní komunitu do života školy a školu do života komunity.
Místo konání | Lipka – školské zařízení pro environmentální vzdělávání Brno LIPKA ‒ školské zařízení pro environmentální vzdělávání, Kamenná 20, 639 00 Brno
Pořádá | Tereza, vzdělávací centrum, z.ú., http://terezanet.cz/cz Simona Neprašová
e-mail: simona.neprasova@terezanet.cz  tel.: +420603283708  
Související odkazy: http://eko-skolky.cz/cz http://www.lipka.cz/

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Blíž přírodě
Blíž přírodě

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist