http://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/seminar-badatelsky-orientovane-vyuky-brno
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii

Seminář badatelsky orientované výuky - Brno

23. října 2017 (pondělí) - 24. října 2017 (úterý) Jihomoravský kraj
Konference a semináře
Chcete se procvičit v badatelství? Na semináři se blíže seznámíte s metodikou BOV - badatelsky orientovaného vyučování a vyzkoušíte si, jak rozvíjet jednotlivé badatelské dovednosti u žáků. Následně vám představíme, jaké možnosti pro Vaše badatelské projekty nabízí dlouhodobý mezinárodní Program GLOBE. Začínáte s programem GLOBE nebo se chcete více procvičit v badatelství? Na semináři se blíže seznámíte s metodikou BOV - badatelsky orientovaného vyučování a vyzkoušíte si, jak rozvíjet jednotlivé badatelské dovednosti u žáků. Následně vám představíme, jaké možnosti pro Vaše badatelské projekty nabízí dlouhodobý mezinárodní Program GLOBE. Praktické zkušenosti s realizací Programu GLOBE na semináři sdílejí zapojení učitelé.
Seminář je akreditovaný MŠMT.

Pro učitele zapojené do Programu GLOBE je seminář zdarma. Účastnický poplatek za seminář pro ostatní činí 1000,- Kč.
Místo konání | Adamov EVC Švýcárna, Josefovská 459 Adamov (Brno)
Pořádá | TEREZA, vzdělávací centrum, z. ú. , http://globe-czech.cz/cz/seminare-a-konzultace Eva Mašková
e-mail: eva.maskova@terezanet.cz  tel.: 734252503  
Související odkazy: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScJnYIf0A(...) http://globe-czech.cz/cz/seminare-a-konzultace

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Blíž přírodě
Blíž přírodě

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist