http://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/seminar-o-chytrem-verejnem-osvetleni-2
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii

SEMINÁŘ O CHYTRÉM VEŘEJNÉM OSVĚTLENÍ

23. listopadu 2017 (čtvrtek) 13:00 - 16:30 Středočeský kraj
Konference a semináře
Hlavní témata seminářů jsou technické aspekty veřejného osvětlení, význam analýzy a pasportizace, financování investice, strategické plánování, chytré veřejné osvětlení, příklady z praxe a informace o aktuální výzvě programu EFEKT 2018. KOMU JE SEMINÁŘ URČEN
Semináře jsou určeny zejména odpovědným zástupcům energetickým manažerům měst a obcí, zástupcům technických služeb a společností spravujících veřejné osvětlení v přenesené správě.
PODMÍNKY ÚČASTI
Účast na semináři je BEZPLATNÁ, ale je nezbytné ji potvrdit v předstihu 14 dnů před konáním daného semináře přihlášením přes registrační formulář nebo na e-mailovou adresu maly@porsenna.cz.
Místo konání | konferenční centrum Gotický Hrad Tyršovo nám. 68/5, 412 01 Litoměřice
Pořádá | PORSENNA o.p.s., http://www.porsennaops.cz Vítězslav Malý
e-mail: maly@porsenna.cz  tel.: 244013186  
Související odkazy: http://www.porsennaops.cz/projekty-a-sluzby/narodn(...) http://www.porsennaops.cz/informacni-servis/detail(...)

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Blíž přírodě

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist