http://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/seminar-uspory-energie-na-uzemi-moravskeho-krasu-3
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii

Seminář Úspory energie na území Moravského krasu

10. listopadu 2016 (čtvrtek) Česká republika
Konference a semináře
MAS Moravský kras z.s. Vás zve na podzimní seminář věnovaný dosahování energetických úspor a podpoře obnovitelných zdrojů energie na území Moravského krasu. Seminář se koná ve čtvrtek 10. listopadu 2016 v Blansku ve Fotbalové hospůdce (Údolní 10) od 8:30 do 14:35 hodin.

Pestrý program mimo jiné nabídne přednášky věnované šetrnému hospodaření s dešťovou vodou, na praktickém příkladu ukáže na čem všem může obec ušetřit při spolupráci s místním zemědělským družstvem, či nás seznámí s provozem ekologického volnočasového centra Švýcárna v Josefovském údolí u Adamova. Na semináři také získáte nejaktuálnější informace k dotačním titulům na zateplování rodinných domů i budov či výměnu zdroje tepla na vytápění. Na seminář je nutné se přihlásit nejpozději do 3. listopadu 2016. Přihláška bude obsahovat: jméno a příjmení, název organizace, adresu, telefon, e-mail. Přihlášky posílejte poštou (MAS Moravský kras z.s., Sloup 221, 679 13), e-mailem (pokorna.masmk@centrum.cz), nebo telefonicky (+420 511 141 728, Michaela Chmelová).

Seminář je bezplatný.

Kompletní program akce a další informace naleznete na webu pořadatele: http://www.mas-moravsky-kras.cz/pozvanka-na-seminar-uspory-energie-2016-v-blansku.html
Místo konání | Blansko. Fotbalová hospůdka, Údolní 10, 678 01 Blansko.
Pořádá | MAS Moravský kras z.s., http://www.mas-moravsky-kras.cz Michaela Chmelová
e-mail: pokorna.masmk@centrum.cz  tel.: 511 141 728  
Související odkazy: http://www.mas-moravsky-kras.cz/pozvanka-na-semina(...)

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist