http://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/tajemna-priroda
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii

Tajemná příroda

3. července 2017 (pondělí) 13:00 - 2. září 2017 (sobota) 19:00 Praha
Výstavy a veletrhy
Fotografii se věnuje již od dětství. Nejdříve klasické černobílé, posledních 12 let digitální. Od počátku Petra Tesaře lákalo zachycování skryté krásy přírody – hory, skály, tekoucí voda. Martinčekova publikace Chvála vody rozezvučela stejně naladěnou strunu i v jeho nitru. Fotograf nacházel inspiraci i v krajinářské fotografii, v posledních deseti letech se snaží zachytit krásu přírodních detailů. Vzbuzuje v divákovi otázky formou hledání významu a vyznění obrazu. Výstavu si můžete prohlédnout od 3. 7. do 2. 9. 2017 ve foyer pobočky Opatov v provozní době.


O autorovi: Petr Tesař vystudoval 1. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy, během studií absolvoval kurz fotografie u prof. Šmoka na FAMU. Od r. 1994, po tříletém pracovním pobytu v zahraničí, pracuje jako urolog v litochlebské poliklinice.Místo konání: Opatov Opatov - Artotéka
Akce probíhá: od 13:00 do 19:00
Vstupné: zdarma
Místo konání | Praha - Opatov Opatov - Artotéka
Pořádá | Městská knihovna v Praze, http://www.citybee.cz/ e-mail: akce@citybee.cz  tel.: 222 113 555  
Související odkazy: http://www.citybee.cz/kultura/:/akce/78602-tajemna(...) http://www.citybee.cz/kultura/:/vizitky/5043-mests(...)

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama

Blíž přírodě

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist