http://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/trash-hero-uklizi-prokopak-prvni-uklid-2018
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii

Trash Hero uklízí Prokopák: První úklid 2018

21. ledna 2018 (neděle) 14:00 - 16:00 Praha
Brigády, Ostatní
Trash hero vyráží na první letošní úklid - připojte se k nám na procházku, po které bude Prokopské údolí čistější a ulevíte našemu životnímu prostředímu od odpadu.

Sraz ve 14 hodin na autobusové zastávce metra Nové Butovice. Hledejte žlutou vlajku Trash hero ;-)!
Trash Hero vzniklo v Thajsku. Tehdy jedna parta lidí zvedla zadky a uklidila pláž zaneřáděnou odpadky. Další týden uklidili jiné místo.. a pak znovu a znovu. Pak se začaly připojovat další vesnice, města a země. Mezi nimi i Česká republika. Nemáme sice pláže, ale odpadků se tu povaluje dost.

Proto pořádáme úklidy, přednášky a workshopy, aby lidé přemýšleli nad jednorázovým plastem. Protože každá, i sebemenší změna má velký dopad. Připojte se k nám a pomožte s námi uklidit Prokopské údolí!
Místo konání | Praha 5. Prokopské údolí.
Pořádá | Trash hero , https://trashhero.org/ Karolína Janků
e-mail: karolina.janku@seznam.cz  tel.: 727 860 385  
Související odkazy: https://www.facebook.com/pg/trashheropraha/about/?(...)

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Blíž přírodě

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist