http://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/umistovaci-vystava-kocek-2
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii

Umisťovací výstava koček

10. února 2018 (sobota) 11:00 - 17:00 Praha
Výstavy a veletrhy
Již popáté budete mít možnost zapojit se do velkolepé akce Kočičího domova Sluníčko. V kulturní enklávě Plechárna, na sídlišti Černý most, dne 10.2. léta páně 2018, bude mít sraz přes 100 kočičích bezdomovců, kteří se rozhodly změnit svůj nuzný život a najít konečně svoje doma.

Svou packu Vám budou nabízet od 11 do 17 hodin a kromě toho, že budete mít možnost potkat tam opravdu exkluzivního člena domácnosti, který ji bude spolu s vámi dozdobovat, se můžete poradit s naším veterinárním týmem z kliniky KheironVet o nejrůznějších zdravotních, či povahových specifikách vašich miláčků. Nejmladší návštěvníci již tradičně mohou uchazečky o domov podpořit v soutěžním klání a třešničkou na našem velkém umisťovacím dortu budou ukázky výcviku psích asistentů od PEStré společnosti, kteří dokáží i těm největším pochybovačům, že zvíře je člověku opravdu plnohodnotným pomocníkem.

Veškerý výdělek z této akce pomáhá zvířatům bez domova, takže dobro spácháte už jen tím, že dorazíte. V historii umisťovacích výstav Kočičího domova Sluníčko našlo svoje DOMA celkem 177 kočiček, čili přesně tolik domácností je díky nám šťastnější a proto to má smysl.
Překročíme letos magickou dvoustovku?
Místo konání | Praha 9. Plechárna, Bryksova 1002/20, 198 00 Praha Černý Most.
Pořádá | Kočičí domov Sluníčko, z.s., http://kocicidomovslunicko.cz/ e-mail: valentynka.vystava@seznam.cz  tel.: 722 168 993  
Související odkazy: http://kocicidomovslunicko.cz/?cat=7#.WlO2h9Lib5k

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaBlíž přírodě

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist