http://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/vcely-ve-meste-aneb-jak-zacit-vcelarit-treba-na-strese
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii

Včely ve městě aneb Jak začít včelařit třeba na střeše

17. října 2017 (úterý) 19:00 - 20:30 Praha
Konference a semináře
Ať už se chystáte včelařit ve městě nebo jen podpořit včelky samotářky a čmeláky, tohle je ten pravý workshop pro vás. Ať už se chystáte včelařit ve městě nebo jen podpořit včelky samotářky a čmeláky, tohle je ten pravý workshop pro vás. Projdeme teorii i praxi, pobavíme se o tom, jak začít, jaká je legislativa a co všechno pro ně můžete udělat. Lektorem je Miloš Vondruška, majitel včelstev na jedné letenské střeše a velký propagátor městského včelaření (www.vcelynastrese.cz).
Místo konání | Praha 8 Za Poříčskou branou 7, Praha 8
Pořádá | Kokoza, https://www.kokoza.cz/ Veronika Makovská
e-mail: info@kokoza.cz 
Související odkazy: https://www.kokoza.cz/workshop/mestske-vcelareni/

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Blíž přírodě
Blíž přírodě

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist