http://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/vylov-petrova-rybnika-u-krnova-balaton
životní prostředí, příroda, ekologie, klima, biodiverzita, energetika, krajina, doprava, cestování ...

Výlov Petrova rybníka u Krnova (Balaton)

2. listopadu 2011 (středa) 08:00 - 3. listopadu 2011 (čtvrtek) Moravskoslezský kraj
Tábory, výlety a pobytové akce
Ukázka rybářského řemesla na vlastní oči! Oba dny od 8 hodin. Výběr různých druhů a velikostí ryb za ceny od výrobce. Výlovový prodej bude probíhat na sádkách.

Kdo nestihne výlov, nevadí, může přijít na sádky na Petrově rybníce v Krnově (za areálem čistírny odpadních vod), kde se ryby prodávají celoročně – možnost bohatého výběru za solidní ceny. Přijímají se i objednávky od obchodníků na Vánoce, zajišťuje se i jejich dovoz.

Ryby je možné zakoupit i v nové prodejně v Opavě na Kolofíkově nábřeží. Pá 9.00–17.00 hod., před Vánoci denně.
Místo konání | Krnov. Petrův rybník (BALATON), odbočka na průmyslovou zónu.
Pořádá | Státní podnik Povodí Odry, http://www.pod.cz/ Ing. Čestmír Vlček
e-mail: cestmir.vlcek@pod.cz  tel.: 724 273 444, -606 713 389, -554 611 316  
Ekolist.cz je na
sociálních sítích!

Ekolist.cz na Facebooku

Ekolist.cz na Twitteru

Google+

Redaktoři Ekolistu Hugo Charvát, Martin Mach a Zdeňka Vítková spolupracují s lektory Janem Rybářem - Amaze.cz a Romanem Muchou - Quickly.cz na projektu Dobrá média.

Vytvářejte Ekolist.cz
s námi!

Chcete se podílet na vzniku Ekolistu? Napište nám! Můžete nám poslat svůj názor, nebo nám taky můžete poslat ke zveřejnění svou tiskovou zprávu. Anebo u nás můžete publikovat pozvánku na akci, kterou pořádáte.

Zeptejte se!
Rádi odpovíme

Máte nějaký dotaz nebo připomínku k Ekolistu? Napište nám! Tady jsou naše Kontakty. A pokud byste se chtěli zeptat na nějakou radu týkající se života šetrného k životnímu prostředí, můžete využít tento formulář.

Podporujeme
NetMonitor

Ekolist.cz nechává svou čtenost sledovat systémem NetMonitor. Chcete nám pomoci vylepšit naše služby? Můžete se zúčastnit výzkumu návštěvnosti internetu v ČR. Klikněte zde. Další informace na webu NetMonitoru.

Podpořte kameníky
v Keni

Koupí dětské hry Kiumbové můžete podpořit ekonomickou samostatnost kameníků v keňské Tabace. Součástí hry jsou v Keni ručně vyřezáváné figurky. Sympatické je, že veškeré příjmy ze hry jsou použity zpátky v Keni.

 
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist