http://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/vylov-petrova-rybnika-u-krnova-balaton
Přihlaste se
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii

Výlov Petrova rybníka u Krnova (Balaton)

2. listopadu 2011 (středa) 08:00 - 3. listopadu 2011 (čtvrtek) Moravskoslezský kraj
Tábory, výlety a pobytové akce
Ukázka rybářského řemesla na vlastní oči! Oba dny od 8 hodin. Výběr různých druhů a velikostí ryb za ceny od výrobce. Výlovový prodej bude probíhat na sádkách.

Kdo nestihne výlov, nevadí, může přijít na sádky na Petrově rybníce v Krnově (za areálem čistírny odpadních vod), kde se ryby prodávají celoročně – možnost bohatého výběru za solidní ceny. Přijímají se i objednávky od obchodníků na Vánoce, zajišťuje se i jejich dovoz.

Ryby je možné zakoupit i v nové prodejně v Opavě na Kolofíkově nábřeží. Pá 9.00–17.00 hod., před Vánoci denně.
Místo konání | Krnov. Petrův rybník (BALATON), odbočka na průmyslovou zónu.
Pořádá | Státní podnik Povodí Odry, http://www.pod.cz/ Ing. Čestmír Vlček
e-mail: cestmir.vlcek@pod.cz  tel.: 724 273 444, -606 713 389, -554 611 316  

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama

Blíž přírodě

Ekolist.cz je na
sociálních sítích!

Ekolist.cz na Facebooku

Ekolist.cz na Twitteru

Google+

Redaktoři Ekolistu Hugo Charvát, Martin Mach a Zdeňka Vítková spolupracují s lektory Janem Rybářem - Amaze.cz a Romanem Muchou - Quickly.cz na projektu Dobrá média.

Vytvářejte Ekolist.cz
s námi!

Chcete se podílet na vzniku Ekolistu? Napište nám! Můžete nám poslat svůj názor, nebo nám taky můžete poslat ke zveřejnění svou tiskovou zprávu. Anebo u nás můžete publikovat pozvánku na akci, kterou pořádáte.

Zeptejte se!
Rádi odpovíme

Máte nějaký dotaz nebo připomínku k Ekolistu? Napište nám! Tady jsou naše Kontakty. A pokud byste se chtěli zeptat na nějakou radu týkající se života šetrného k životnímu prostředí, můžete využít tento formulář.

Podporujeme
NetMonitor

Ekolist.cz nechává svou čtenost sledovat systémem NetMonitor. Chcete nám pomoci vylepšit naše služby? Můžete se zúčastnit výzkumu návštěvnosti internetu v ČR. Klikněte zde. Další informace na webu NetMonitoru.

Podpořte kameníky
v Keni

Koupí dětské hry Kiumbové můžete podpořit ekonomickou samostatnost kameníků v keňské Tabace. Součástí hry jsou v Keni ručně vyřezáváné figurky. Sympatické je, že veškeré příjmy ze hry jsou použity zpátky v Keni.

 
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist