http://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/vyrob-si-relu-batoh
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii

Vyrob si Relu batoh

7. března 2018 (středa) 17:00 - 22:00 Praha
Dílny a workshopy
UPCYKLACE- VYROB SI JEDINEČNÝ KUS-
KAPACITA: 4 MÍSTA

Hledáte ORIGINÁLNÍ batoh, který je přátelský k životnímu prostředí? Vznikl z odpadů a už na pohled je trochu jiný než ostatní. Relu batoh nezklame, svou papírovou krásou ohromuje na počkání.

Přijďte si jej vyrobit batoh, dle vlastního gusta, sobě na míru – ve velikosti, jaká vám vyhovuje, délka uch dle potřeby, styl, výzdoba – to vše je na vás. Už se nemusíte přizpůsobovat!! Bude jedinečný jako vy sami! Relu batoh vznikne z pevných papírových pytlů od potravin a lan. Batoh má nosnost 8 kg. Nemusíte se bát, v dešti se opravdu nerozpustí, je impregnovaný.Technologie výroby je snadná, zvládne ji každý.

Ztratíte se skoro pětihodinovém tvořivém procesu bez hranic, plného tvoření a vás samých!! Kapacita kurzu je omezena na 4 účastníky, proto se těšte na individuální přístup pro každého zvlášť. Po absolvování tohoto kurzu můžete navštěvovat Relu otevřené dílny, kde jsou všechny pomůcky na výrobu k dispozici a kde se můžete i nadále ztrácet.

Na workshopu se též dozvíte více o životním stylu Zero waste, nakupování z druhé ruky a kde začít, když byste se chtěli vydat touto cestou.

Cena zahrnuje:
-veškerý materiál potřebný na tvoření, ale i tip, kde jej získat pro výrobu dalších batohů
- pytle navíc, které si můžete odnést rovnou po skončení kurzu domů
-nekonečné množství odběrů pytlů zdarma na předem určených místech
- možnost použití nástrojů pro aplikaci uch kdykoliv v budoucnu (Budete moci navštvit jakýkoliv další termín worskopu a zdarma si naaplikovat průchodky na svůj batoh)

- vybavený přátelký prostor uzpůsobený k velkému tvořivému rozmachu
-know-how jak na to – lektorka vám předá své zkušenosti z výroby (batoh nevznikl ze dne na den) a také vás inspiruje k dalším možnostem zpracování odpadů
-drobné občerstvení – připravené s láskou z kvalitních bio surovin z obchodu bezobalu.org či přímo ze surovin od farmářů
-rady a tipy k životnímu stylu ZERO waste
a hlavně SI ODNESETE SVŮJ VLASTNÍ ORIGINÁLNÍ BATOH a pytle navíc na domácí výrobu!

Cena: 1700 Kč (za jeden batoh),
V případě výroby dvou batohů cena 2400 kč
Své místo si rezervujte na Lucie@relu.cz
Pro kompletní rezervaci je nutné kurz uhradit předem na účet- poklady k platbě Vám pošleme e-mailem na vyžádání.

Upozornění: Tento kurz není vhodný pro těhotné.
Děkuji za pochopení, Lucie
Místo konání | Praha 8. Z pokoje do pokoje, Za Poříčskou bránou 284/7, Praha 8.
Pořádá | Z pokoje do pokoje, http://www.zpokojedopokoje.cz/ e-mail: Lucie@relu.cz 

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaBlíž přírodě

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist