http://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/vytapeni-drevem-a-dalsimi-biopalivy
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii

Vytápění dřevem a dalšími biopalivy

22. října 2016 (sobota) - 23. října 2016 (neděle) Evropská unie
Výstavy a veletrhy
Výstava "Heizen mit Holz", kterou pořádá Zemědělská komora Dolního Saska (COALS) ve spolupráci s veřejnými službami města Hannover (enercity) a časopisem „Land & Forst“. Výstava probíhající nedaleko německého Hannoveru je zaměřejna na nejnovější technologie využívání obnovitelných zdrojů energie se zaměřením na biomasu.

Kolem stovky společností bude prezentovat své produkty a služby podpořené asociacemi a institucemi, které tyto firmy doporučují.

Výstava probíhá ve spolupráci s evropským projektem greenGain, jehož cílem je podpořit energetické využití biomasy z údržby veřejné zeleně v EU.
Místo konání | Fuhrberg (Dolní Sasko), Německo. Výstavní aréna, Am Wasserwerk 3, 30938 Fuhrberg (region Hannover).
Pořádá | Zemědělská komora Dolního Saska (Landwirtschaftskammer Niedersachsen), http://www.lwk-niedersachsen.de/ Carsten Brüggemann
e-mail: carsten.brueggemann@lwk-niedersachsen.de 
Související odkazy: http://greengain.eu/cs/events/vystava-vytapeni-dre(...) http://www.lwk-niedersachsen.de/index.cfm/portal/f(...) http://greengain.eu/cs/events/greengain-konference(...)

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist