http://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/vyzva-pro-vsechny
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii

Výzva pro všechny

1. listopadu 2017 (středa) - 30. listopadu 2017 (čtvrtek) Česká republika
Ostatní
V roce 2017 má většina lidí na planetě možnost výběru. Proč tedy vzít život cítící a vnímající bytosti, když nemusíte? Zvířata cítí a vnímají, jak je s nimi nakládáno. Velkochovy a intenzivní zemědělství ničí celý ekosystém, čímž ničí i naše zdraví – kvalitu našich životů. Dejte přednost soucitu před krutostí. Máte na výběr.
Rozhodovat se srdcem je snadné. Více na srdcerozhoduje.cz
Máte rádi zvířata? Nelíbí se vám, jak lidstvo drancuje přírodu? Chtěli byste aby se nám všem společně žilo lépe? Tak asi víte, že je potřeba začít se aktivně podílet na maximální minimalizaci negativních dopadů naší spotřeby. Že s tím sami nehnete? Sami ne, ale když se do toho pustí většina, tak už něco zmůžem. Ostatně se to dá vypozorovat na současné situaci – když je většina laxní, stav se „úspěšně“ zhoršuje.

Vyzýváme tedy všechny milovníky a ochránce zvířat, pejskaře, kočičí lid i hadí muže a ženy, ochránce přírody, ekology, trampy, skauty, houbaře a výletníky, a všechny, kterým záleží na životě na Zemi, aby se rozhodovali srdcem. Více na srdcerozhoduje.cz
Místo konání |
Pořádá | Platforma pro udržitelný rozvoj a etiku, z. s., http://www.srdcerozhoduje.cz
Související odkazy: http://www.reduktarian.cz http://www.veganskavyzva.cz http://www.platforma8.org

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Blíž přírodě

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist