http://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/zahrada-hrou-2018
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii

Zahrada hrou 2018

1. února 2018 (čtvrtek) 09:00 - 16:00 Praha
Konference a semináře
Nadace Proměny Karla Komárka pořádá konferenci o školních zahradách, které baví i vzdělávají děti, pomáhají pedagogům v práci, jsou oblíbené mezi rodiči a zároveň jsou důležitým místem komunitního dění a setkávání.

Akce je určená pro pedagogy, ředitele a další pracovníky škol, rodiče, zástupce samosprávy, architekty i všechny další zájemce o tvorbu prostředí pro děti nebo komunitní projekty.

Přijďte načerpat inspiraci, dozvědět se, co dnešním dětem chybí, jak významně mohou školní zahrady tyto nedostatky kompenzovat a jak vytvořit zahradu přesně na míru konkrétní škole. Na programu konference bude i aktuální grantová výzva Zahrada hrou.

Podrobnosti, program a přihláška na konferenci na webové stránce v odkazech.

Místo konání | Praha 1. Divadlo Archa, Na Poříčí 26, Praha 1.
Pořádá | Nadace Proměny Karla Komárka, https://www.nadace-promeny.cz/ Petra Hrubošová
e-mail: petra.hrubosova@nadace-promeny.cz  tel.: 225 010 276, -775 654 314  
Související odkazy: https://www.nadace-promeny.cz/cz/novinky/497_zveme(...) https://www.nadace-promeny.cz/userfiles/files/2017(...)

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaBlíž přírodě

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist