http://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/zaklady-renovace-nabytku
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii

Základy renovace nábytku

21. ledna 2018 (neděle) 10:00 - 18:00 Praha
Dílny a workshopy
Máte doma menší kus dřevěného nábytku, který leží v koutě a volá po znovuoživení? A že nevíte jak na to? Přihlaste se na náš kurz základů renovace nábytku. Můžete tak strávit celý den v dílně a naučit se, jak takovému starému nábytku znovu vdechnout život.

Workshop bude rozdělen na část teoretickou (cca. 1 hod.) a pak především praktickou. Dozvíte se fígle práce se dřevem, přístupy k renovaci a postupy renovace samotné. A pak se do toho pustíme… Bude se opalovat, brousit, lepit, natírat a lakovat. Pod vedením truhláře budou jednoduše vznikat skvosty.

Cena workshopu: 1300 Kč (v ceně základní materiál a nářadí, rady a podpora truhláře, malé občerstvení) Co s sebou: Oblíbený kus nábytku a pracovní oděv.

Na kurz se prosím registrujte přes email v kontaktech. Při registraci pošlete, prosím, foto vašeho kousku, který chcete opravit, ať víme jak se na Vás připravit!
Místo konání | Praha 8. Z pokoje do pokoje, Za Poříčskou bránou 284/7, Praha 8.
Pořádá | Z pokoje do pokoje, http://www.zpokojedopokoje.cz/ e-mail: chci@zpokojedopokoje.cz  tel.: 724 816 530  
Související odkazy: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScUNWAB8I(...)

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Blíž přírodě

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist