http://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/zelvi-slzy-aneb-ochrana-morskych-zelv-v-indonesii
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii

Želví slzy aneb Ochrana mořských želv v Indonésii

27. října 2016 (čtvrtek) 18:00 - 19:30 Praha
Přednášky a diskuse
Mořské želvy jsou úchvatní tvorové, kteří jsou však činností člověka vážně ohroženi a nad jejich budoucností tak visí otazník. S tím se nechtěla smířit mladá Češka Hana Svobodová, která od roku 2014 působí na severovýchodním Borneu a věnuje se právě ochraně mořských želv. V přednášce se dozvíte nejen mnohé o životě želv a jejich exotické domovině, ale i to, proč si Hana pro své působení vybrala Indonésii a co obnáší práce s místními obyvateli a turisty na poli ochrany přírody. A dozvíte se, jak můžete pomoci k zajištění bezpečné budoucnosti mořských želv i vy, nejen pokud se chystáte na dovolenou k Indickému oceánu.

Přednáší: Hana Svobodová, Konservasi Biota Laut Berau, Borneo
Vstupné: 50 Kč
Místo konání | Praha. Nová budova Národního muzea, Vinohradská 1.
Pořádá | Národní muzeum, http://www.nm.cz http://www.nm.cz/Prirodovedecke-muzeum/Akce-PM/Prednaskovy-cyklus-k-prirodovedne-expozici-Archa-Noemova.html

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist