http://ekolist.cz/cz/kalendar-akci?ostatni-akce=1
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii

Kalendář akcí

Vybrat kategorii:


Od: 
Do: 

Akce do Kalendáře akcí prosím posílejte prostřednictvím formuláře Přidat akci. Za mírný poplatek můžete svou akci v Kalendáři akcí zvýraznit. V případě zájmu o zvýraznění pište na reklama@ekolist.cz.

Aktivní advent: Nahoru i dolů po svých

1. prosince 2017 (pátek) 06:00 - 31. prosince 2017 (neděle) Praha
Ostatní
Blíží se Vánoce, čas pečení a uzobávání cukroví, velkého úklidu a starostí s vymýšlením a sháněním dárků. Buďte na svátky připravení a v dobré kondici! Nenechejte své tělo zahálet a čekat na novoroční předsevzetí, začněte drobnými krůčky po schodech už teď. více
Místo konání | Praha.
Pořádá | Čistou stopou Prahou, http://www.cistoustopou.cz/

Vánoční strom pro ptactvo

17. prosince 2017 (neděle) 14:00 - 18:00 Olomoucký kraj
Ostatní
Adventní odpoledne věnovaný ptákům a kultuře Od 14 hodin loutkové divadlo Já to jsem s představením Vánoční příběh, od 15 do 17 hodin výroba ozdob na vánoční ptačí strom z loje, semínek a dalších ptákojedlých surovin,od 16 hodin vyprávění o tom, jak šetrně přichystat a strávit Vánoce, od 17 hodin více
Místo konání | Přerov budova ORNIS, Bezručova 10, 750 02 Přerov
Pořádá | ORNIS - ornitologická stanice, Muzeum Komenského v Přerově, p.o., http://www.ornis.cz/ Jana Kosturová
e-mail: kosturova@prerovmuzeum.cz  tel.: 58121991012  
reklamaBlíž přírodě

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist