http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/ekologicky-den-v-lovosicich
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii

Tiskové zprávy

ELEKTROWIN a.s.: Ekologický den v Lovosicích

26. května 2016 | ELEKTROWIN a.s.
Autor: Eliška Paulová, tel: 606028817
Hravou formou jako jsou kvízy, křížovky a soutěže především pro děti, chce ELEKTROWIN, zabývající se zpětným odběrem elektrospotřebičů, podat co nejvíce užitečných informací jak správně zacházet s vysloužilými elektrospotřebiči a kam s nimi ve chvíli, kdy doslouží. Těmi jsou například žehlička, elektrický holicí strojek, rychlovarná konvice a mnoho jiných.
Příležitost dozvědět se něco užitečného o recyklaci budete mít v Lovosicích již tuto sobotu 28. května od 13:00 hodin v lesoparku Osmička.
Zábavný program zaměřený na třídění a další využití odpadů, bude připraven pro děti i dospělé. Každý, kdo u stánku ELEKTROWINu odevzdá vysloužilý elektrospotřebič, se dočká odměny za svůj správný přístup k recyklaci.
Eliška Paulová, tel: 606028817 tisknout poslat
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaBlíž přírodě

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist