http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/stante-se-dobrovolniky-na-jablecne-slavnosti-v-hostetine-2
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii

Tiskové zprávy

ZO ČSOP Veronica: Staňte se dobrovolníky na Jablečné slavnosti v Hostětíně

9. září 2016 | ZO ČSOP Veronica
Autor: Hana Machů, tel: 739569264
Sto pomocných párů rukou potřebují každoročně organizátoři Jablečné slavnosti v Hostětíně. Akce je unikátní nejen svým atraktivním jablečným programem, ale také tím, že se na ní podílí řada dobrovolníků. Letos mezi nimi můžete být i vy, a to v neděli 25. září 2016. Jablečná slavnost v Hostětíně - to jsou jablka na každém kroku a ve všech podobách. Čerstvě vylisovaný mošt v moštárně, pečená jablka v jablečných moučnících i čerstvě utržená jablka ze stromu v přírodní zahradě Centra Veronica. Jablečná slavnost je biojarmark, trh regionálních produktů a řemeslných výrobků s regionální značkou Tradice Bílých Karpat. Jablečná slavnost je také den otevřených dveří v moštárně, ekoporadna, exkurze v přírodní zahradě a ekologických projektech v obci. Občerstvit se můžete ve fairtradové kavárně, nebo si dát domácí kyselicu, bioguláš, bioklobásy či vegetariánské menu. Na zajištění chodu akce se můžete podílet i vy. Zažijete zákulisí celé akce, potěší vás příjemný pocit z dobrovolnické práce, získáte nové přátele a pomůžete neziskové ekologické organizaci. Nepřijdete ani o bohatý program slavnosti, protože při práci budete mít i pauzy, abyste si slavnost užili. Dobrovolníci pomáhají například při prodeji vstupenek, moštů, moučníků, tomboly, na parkovišti i při hrách s dětmi. Pokud vás láká tato nabídka a chcete zažít slavnost „jinak“, tak kontaktujte organizátory na webu www.jablecna-slavnost.cz anebo přímo vyplňte formulář na http://hostetin.veronica.cz/stante-se-dobrovolniky-na-jablecne-slavnosti-2016 To, že se bude 2500 návštěvníkům slavnosti nedělní den líbit, bude i vaše zásluha.
Hana Machů, tel: 739569264 tisknout poslat
 twitter

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaBlíž přírodě

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist