http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/fotbalovy-zapas-v-ekvadoru-prerusil-utok-vcel
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii

Fotbalový zápas v Ekvádoru přerušil útok včel

18.7.2016 10:52 | QUITO (ČTK)
Odpovědní činitelé rozhodli "kvůli závažnosti útoku" zápas raději odložit
Odpovědní činitelé rozhodli "kvůli závažnosti útoku" zápas raději odložit
Licence | Všechna práva vyhrazena. Další šíření je možné jen se souhlasem autora
Zápas ekvádorského fotbalového šampionátu, který se v neděli hrál na stadionu v Guayaquilu na jihovýchodě země, musel být přerušen kvůli zuřivému útoku... roje včel, napsala agentura AFP.
 

Včely ochromily hru v desáté minutě zápasu mezi kluby River Ecuador a Aucas. Hráči čekali několik minut na trávníku a doufali, že včely zase samy odletí.

Pak se ale odpovědní činitelé rozhodli "kvůli závažnosti útoku" zápas raději odložit. Zbylých 80 minut se tedy dohraje dnes v poledne místního času (19:00 SELČ). Pokud tedy znovu nepřiletí včely.

tisknout poslat
 twitter
BEZK využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ze strany ČTK.

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama

Blíž přírodě
reklama

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist