http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/hasici-temer-24-hodin-likvidovali-pozar-skladky-v-litvinove
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii

Hasiči téměř 24 hodin likvidovali požár skládky v Litvínově

12.7.2016 08:21 | LITVÍNOV (ČTK)
Hasiči téměř po 24 hodinách zlikvidovali požár skládky komunálního odpadu v Litvínově na Mostecku. ČTK to řekl mluvčí krajských hasičů Milan Rudolf. Vyšetřovatelé teď budou zjišťovat, proč začal odpad hořet.
 

Hasiči zásah na skládce ukončili v pondělí večer. "Požářiště bylo předáno majiteli, který bude dalších 48 hodin místo monitorovat," řekl ČTK Rudolf a dodal, že vyšetřovatelé se teď budou snažit zjistit příčinu požáru. "Určit ji ale bude velmi složité," dodal Rudolf.

Skládka hořela od noci na pondělí. Žádné nebezpečné ani toxické látky do ovzduší neunikly.

tisknout poslat
BEZK využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ze strany ČTK.
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama

Blíž přírodě
reklama

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist