http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/hradecky-kraj-spousti-druhe-kolo-dotaci-na-vymenu-kotlu
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii

Hradecký kraj spouští druhé kolo dotací na výměnu kotlů

12.9.2016 03:23 | HRADEC KRÁLOVÉ (ČTK)
Dotace se bude opět poskytovat na výměnu nevyhovujícího kotle na tuhá paliva za kotel na pevná paliva, tepelné čerpadlo nebo za plynový kondenzační kotel.
Dotace se bude opět poskytovat na výměnu nevyhovujícího kotle na tuhá paliva za kotel na pevná paliva, tepelné čerpadlo nebo za plynový kondenzační kotel.
Licence | Všechna práva vyhrazena. Další šíření je možné jen se souhlasem autora
Královéhradecký kraj dnes spouští druhé kolo dotací na výměnu neekologických kotlů na tuhá paliva. Žádosti bude kraj přijímat opět elektronicky, lidé tak na úřadě fronty stát nebudou. Příjem žádostí přes internet začne dnes v 08:00. Rozdělovat se bude 94 milionů korun. V prvním kole, které bylo v lednu, se rozdělovalo 100 milionů korun a peníze na nový kotel získalo 884 lidí. Průměrná výše udělené dotace se pohybovala kolem 113.000 korun.
 

Pro žadatele, kteří nemají přístup k počítači a internetu, bude u recepce hejtmanství zřízeno pracoviště pro registraci žádostí a jejich vytištění a odevzdání. V případě zahlcení serveru bude nově zavedena funkce rezervace pořadového čísla žádosti. Systém v takovém případě žadateli přiřadí pořadové číslo stejné, jaké by získal při řádném podání. Toto pořadí bude mít garantováno po dobu následujících 48 hodin.

Dotace se bude opět poskytovat na výměnu nevyhovujícího kotle na tuhá paliva za kotel na pevná paliva, tepelné čerpadlo nebo za plynový kondenzační kotel. Výše dotace bude opět odstupňovaná podle typu kotle a bude moci dosáhnout až 127.500 korun.

tisknout poslat
 twitter
BEZK využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ze strany ČTK.

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama

Blíž přírodě

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist