http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/magistrat-posle-skolaky-na-exkurze-do-komunitnich-zahrad-a-farem
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii

Pražský magistrát pošle školáky na exkurze do komunitních zahrad a farem

23.9.2016 15:20 | PRAHA (ČTK)
Magistrát hlavního města pošle školáky a rodiny s dětmi na exkurze do komunitních zahrad nebo farem. Hledá firmu, která by pro ně program za necelých 500 000 korun zajistila. ČTK to zjistila z uveřejnění na úřední desce magistrátu.
 

Smlouva bude uzavřená od ledna příštího roku na 18 měsíců. "Exkurze budou zaměřené na komunitní zahrady, potravinově využívané školní zahrady, rodinné farmy, komunitní kompostárny, městské včelíny, popřípadně další komunitní hospodářsky produkční provozovny," píše se v zadání zakázky.

Firma, která zakázku získá, připraví hodinovou exkurzi, kde účastníkům sdělí informace o místě, chovaných zvířatech a pěstovaných rostlinách, regionálních potravinách včetně praktických ukázek. Za exkurzi školáci zaplatí 30 korun, pro rodiče s dětmi budou zdarma.

Firma také musí obeslat základní školy a nižší ročníky gymnázií s nabídkami exkurzí v lednu a srpnu příštího roku.

tisknout poslat
 twitter
BEZK využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ze strany ČTK.

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama

Blíž přírodě

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist