http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/neznamy-zlodej-ukradl-chovateli-z-hradecka-13-papousku
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii

Neznámý zloděj ukradl chovateli z Hradecka 13 papoušků

8.7.2016 16:43 | HRADEC KRÁLOVÉ (ČTK)
Neznámý zloděj ukradl chovateli ve Výravě na Královéhradecku 13 papoušků. Při krádeži další tři papoušky zranil tak, že museli být utraceni. Pachateli v případě prokázání viny hrozí až tříleté vězení, řekla ČTK mluvčí královéhradecké policie Lenka Burýšková.
 

Zloděj vnikl do voliér umístěných na zahradě domu a ukradl chovné páry a mláďata papoušků horských, papoušků mniších a korely chocholaté. Krádeží vznikla majiteli škoda za 11 550 korun, 8000 korun je škoda vzniklá zraněním papoušků.

Policie případ vyšetřuje jako porušování domovní svobody, krádež, poškození cizí věci a týrání zvířat. Podle policie zloděj papoušky ukradl mezi 6. a 7. červencem v době od 21:00 do 8:00. "Pokud by veřejnost mohla k případu poskytnout jakékoliv informace, ať je sdělí na linku 158," uvedl mluvčí.

tisknout poslat
BEZK využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ze strany ČTK.

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama

Blíž přírodě
reklama

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist