http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/srilansti-policiste-nechali-nocovat-krokodyla-na-sve-stanici
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii

Srílanští policisté nechali nocovat krokodýla na své stanici

20.10.2016 22:38 | PRAHA (ČTK)
Vyhnat krokodýla z policejní stanice se nikomu nechtělo.
Vyhnat krokodýla z policejní stanice se nikomu nechtělo.
Ochotně a hlavně rychle opustili policisté svou stanici ve městě Noččijagama na severu Srí Lanky, když si ji jako dobré místo pro nocleh vyhlédl krokodýl. Nebezpečného plaza nechali, aby se v klidu vyspal, a počkali, až ho ráno odchytí odborníci, napsala agentura AFP s odvoláním na jistý policejní zdroj.
 

Nečekaný návštěvník strážce pořádku zjevně zaskočil, když do policejního objektu v úterý pronikl zadním vchodem. Pustit se s vetřelcem do křížku se nikomu nechtělo - budil respekt, přestože měl "jen" dva metry.

"Policisté a policistky budovu opustili, hned jak se neobvyklý návštěvník objevil. Zůstal tam až do rána druhého dne, kdy si pro něj přišli specialisté na volně žijící zvířata," citovala AFP svůj zdroj, který dodal, že nikdo nebyl zraněn.

Další informace |
Líbil se vám článek? Přispějte si na napsání dalšího.
tisknout poslat
 twitter
BEZK využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ze strany ČTK.

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Blíž přírodě

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist