http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/vlacek-ve-zlinske-zoo-srazil-a-zranil-dve-zeny-a-dve-deti
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii

Vláček ve zlínské zoo srazil a zranil dvě ženy a dvě děti

7.8.2016 18:24 | ZLÍN (ČTK)
Turistický vláček dnes odpoledne v areálu zlínské zoologické zahrady srazil a zranil dvě ženy a dvě děti. Do návštěvníků narazil poslední vagon vláčku, který dostal smyk na štěrku, řekla ČTK zlínská policejní mluvčí Lucie Javoříková. Zranění skončili v nemocnici. Rozsah zranění policie zatím nezná.
 

Příčinou nehody byla zřejmě vyšší rychlost vláčku, okolnosti policie zjišťuje. "Alkohol u řidiče byl vyloučen," uvedla mluvčí, podle které se jedná o ojedinělou událost.

tisknout poslat
 twitter
BEZK využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ze strany ČTK.

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama

Blíž přírodě
reklama

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist