https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/46.mff-ekofilm-udrzitelna-spotreba
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

46. MFF EKOFILM: Udržitelná spotřeba

14. října 2020 (středa) Jihomoravský kraj (Brno.)
Přednášky a diskuse, Festivaly a slavnosti
Mezinárodní filmový festival ekologických filmů. Jaký bude letošní EKOFILM? Těšit se můžete na desítky filmů z celého světa a setkání s jejich tvůrci, diskuze a besedy s předními českými i zahraničními odborníky, environmentalisty, filmaři či politiky, workshopy, koncerty, programy pro školy, virtuální realitu a mnoho dalšího.
Tématem letošního ročníku je udržitelná spotřeba.
Lze zabránit používání služeb a výrobků, které uspokojují základní potřeby společnosti, ale zároveň neúnosně vyčerpávají přírodní zdroje? Jak efektivně využít zdroje, minimalizovat odpad a znečistění? Jak nežít na úkor budoucích generací? Jak využít obnovitelné zdroje v rámci jejich kapacity k obnově?
Chcete se bavit, a zároveň se seznámit s novinkami ze světa ekologie? Potom nesmíte chybět na letošním ročníku MFF EKOFILM! Všechny festivalové akce jsou zdarma.
Místo konání | Festival se koná na více místech Brna.
Pořádá | Ekofilm, https://www.ekofilm.cz/ Helena Váňová
e-mail: helena@ekofilm.cz  tel: +420 602 408 355  

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist