https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/5-rocnik-globalni-konference-o-ochrane-biodiverzity-gbcc
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

5. ročník Globální konference o ochraně biodiverzity (GBCC)

25. září 2018 (úterý) 01:00 - 26. září 2019 (čtvrtek) Praha
Konference a semináře, Přednášky a diskuse, Tiskové konference
Ve dnech 25. a 26. září 2018 se na půdě České zemědělské univerzity v Praze bude konat již pátý ročník mezinárodní konference o ochraně biodiverzity (GBCC), kterou spolu s dalšími partnery pod záštitou Ministerstva životního prostředí České republiky pořádá Česká koalice pro ochranu biodiverzity (CCBC). Cílem konference je vytvořit efektivní dialog mezi odborníky z řad akademiků, neziskových organizací, státní sféry, soukromého sektoru a širokou veřejností. Společně
tak budou hledat řešení na otázky praktické ochrany biodiverzity u nás i ve světě.

Současné poznatky a konkrétní příklady z projektů vás provedou evropskou krajinou a tropickými oblastmi Latinské Ameriky, Jihovýchodní Asie i Afriky s důrazem na následující tematické okruhy: pozitivní i negativní zásahy člověka do krajiny a jejich vliv na biodiverzitu, využití moderních technologií v ochraně biodiverzity a boj proti nezákonné činnosti poškozující divokou přírodu.

Chcete si rozšířit své obzory, potkat se se spoustou zajímavých lidí, zapojit se do fundovaných diskuzí, sami vyrazit do terénu či dokonce představit vlastní výzkumný projekt týkající se ochrany biodiverzity?
ZAREGISTRUJTE SE ZDE.

Konference skýtá jedinečnou možnost setkat se s experty z nejrůznějších oblastí a poslechnout si řadu významných českých i zahraničních hostů, jako například:
Prof. Piotr Tryjanowski z přírodovědecké univerzity Poznań; Dr. Hiltrud Cordes z německé organizace Tourtle Foundation či Bayu Sandi z indonéské neziskové organizace PROFAUNA; z domácích odborníků promluví například RNDr. Ondřej Sedláček, Ph.D. z Přídovědecké fakulty UK v Praze či Mgr. Tomáš Jůnek, Ph.D. z
Fakulty životního prostředí ČZU.

Konferenci GBCC spolupořádají: Nadační fond CCBC - Česká koalice pro ochranu biodiverzity; Zoo Liberec, příspěvková organizace; Fakulta tropického zemědělství České zemědělské univerzity v Praze; Fakulta životního prostředí České zemědělské univerzity v Praze; Fakulta potravinových a přírodních zdrojů České zemědělské univerzity v Praze; Universita Chapingo v Mexiku; Lestari, z.s. a myELEN.com. Konferenci zaštiťuje Ministerstvo životního prostředí České
republiky.

Partnery konference GBCC jsou: Zoo Olomouc, příspěvková organizace; Zoo Ostrava, příspěvková organizace; Agentura ochrany přírody a krajiny České Republiky; Česká společnost pro ekologii a Fórum ochrany přírody.

Více informací na webových stránkách
www.gbcc - conference.org, o konferenci GBCC, www.ccbc.cz, o aktivitách CCBC

Kontaktní osoby
Gabriela Adámková - tisková mluvčí CCBC, +420 725 813 729, gabriela.adamkova@ccbc.cz
Kristýna Nováková - ředitelka CCBC, telefon +420 723 948 312, kristyna.novakova@ccbc.cz

Místo konání | Praha Česká zemědělsá univerzita, Kamýcká 961/129, Praha 6-Suchdol.
Pořádá | CCBC, http://www.gbcc-conference.org Gabriela Adámková
e-mail: info@gbcc-conference.org / gabriela.adamkova@ccbc.cz  tel.: 725 813 729  
Související odkazy: https://www.facebook.com/events/2158085341092256/ http://www.gbcc-conference.org

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaBlíž přírodě

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist