https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/aspon-na-vikend-zavitej-do-geneticke-laboratore-2
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Aspoň na víkend zavítej do genetické laboratoře

7. září 2019 (sobota) 11:00 - 17:00 Praha
Dílny a workshopy
Přijďte si vyzkoušet práci molekulárního biologa! V rámci doprovodného programu k výstavě Doba genová si budou moci malí i velcí návštěvníci vyzkoušet práci molekulárního biologa. Seznámíte se se vzorky, ze kterých se získává DNA, odeberete si vlastní vzorek slin a vyizolujete si svou DNA. Naučíte se pipetovat a zjistíte, k čemu slouží centrifuga. Ve výtvarné dílně si vyrobíte model šroubovice DNA z papíru nebo z korálků do podoby náramku. Za bezchybně vyplněný pracovní list k výstavě vás čeká odměna. A nakonec vás výstavou provede jeden z jejích autorů.
Vstupné: zdarma
Místo konání | Praha 1. Národní muzeum - nová budova, Vinohradská 1, 110 00 Praha 1.
Pořádá | Národní muzeum, https://www.nm.cz e-mail: nm@nm.cz  tel.: 224 497 430, 224 497 111  

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Blíž přírodě

 


Pražská EVVOluce
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist