https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/balkon-k-nakousnuti-prakticky-3
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Balkon k nakousnutí - prakticky

27. března 2018 (úterý) 19:00 - 21:00 Praha
Konference a semináře, Dílny a workshopy
Víte, jakým místem pro vás balkon bude, ale potřebujete to doladit a sami se k tomu ne a ne dostat? A od toho tady jsme my, abychom vás provedli velmi praktickým kurzem. Jak se na něj připravit? Promyslete si, má-li být váš balkon okrasným posezením s místem na grilování či jedlou oázou. Pozorujte balkon, jak vám na něj svítí sluníčko. Napište si seznam rostlin, po kterých toužíte. S sebou si připravte milimetrový papír a kolečka/obdélníky různých velikostí (nasimulujeme si s nimi květináče a truhlíky). A vy si odnesete plánek s konkrétním osázením.
Místo konání | Praha 8. Z pokoje do pokoje, Za Poříčskou branou 7, 180 00 Praha 8.
Pořádá | Kokoza, https://www.kokoza.cz/ Veronika Makovská
e-mail: info@kokoza.cz 
Související odkazy: http://www.zpokojedopokoje.cz/kontakt

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaBlíž přírodě

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist