https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/budouci-mistri-iii.akademicky-komorni-orchestr-koncert-studentu-letni-hudebni-akademie-kromeriz
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Budoucí mistři III. & Akademický komorní orchestr – koncert studentů Letní hudební akademie Kroměříž

17. srpna 2022 (středa) 19:00 Zlínský kraj (Kroměříž)
Koncerty

Studenti letošního ročníku mezinárodní Letní hudební akademie Kroměříž, seskupení do Komorního smyčcového orchestru, se představí na společném koncertě v kině Nadsklepí 17. srpna v 19.00 hodin.

Studenti letošního ročníku mezinárodní Letní hudební akademie Kroměříž, seskupení do Komorního smyčcového orchestru, se představí na společném koncertě v kině Nadsklepí 17. srpna v 19.00 hodin. Mladí talentovaní hudebníci vystoupí pod vedením Tomáše Netopila. Na koncertě zazní skladby „Z časů Holbergových“ od Edvarda Griega a Rumunské tance Bély Bartóka.

Vstupné je dobrovolné.

www.hudebnikromeriz.cz

Místo konání | Milíčovo nám. 488/2, 767 01 Kroměříž, Kino Nadsklepí
Pořádá | Hudební Kroměříž, https://www.academykromeriz.com/festival-hudebni-kromeriz/ Kateřina Martykánová
e-mail: martykanova@academykromeriz.com  tel: 602 576 870  

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

 
reklama


Blíž přírodě

Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist