https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/cestovatelske-kino-novy-zeland-kino-lucerna
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Cestovatelské kino: Nový Zéland @Kino Lucerna

21. března 2018 (středa) 20:30 - 22:00 Praha
Filmy a videoprojekce
Zažijte s námi cestovatelské dobrodružství v krajině, kterou fanoušci Pána Prstenů nazývají Středozemě. S cestovatelem Jiřím Jobánkem se vypravíme ve stopách slavné trilogie až k Hoře Osudu. Naše oči spatří čarovné přírodní scenérie od gejzírů, bouřlivých řek a vodopádů, přes jezera a ledovce až po majestátní hory, vulkány a skalní útvary. Nevynecháme ani tradiční bojový tanec Maorů s vyplazeným jazykem a objevíme zákoutí těchto odlehlých ostrovů. Naše cesta tam a zase zpátky začíná.

Jiří Jobánek
studoval a pracoval v Austrálii a už sedm let působí jako průvodce pro cestovní kancelář. Nejvíce cestuje do jižní a východní Afriky, na Nový Zéland a do Austrálie, USA, Kanady a jihovýchodní Asie.

Vstupenky na odkaze.

Partneři: Kulturio, AtlasCeska.cz, InfoDnes.cz - internetová reklama, práce, kulturní akce, zpravodajství, GoOut.cz, Přednáškomat, Naše cesta kolem světa - Our trip around the world, Interez, Apus Relax
Místo konání | Praha 1. Kino Lucerna, Vodičkova 36, 110 00 Praha 1.
Pořádá | Cestovatelské kino, http://www.kinolucerna.cz/klient-263/kino-68/stranka-2175
Související odkazy: http://bit.ly/NovyZelandPraha

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaBlíž přírodě

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist